trende

Almanya Uçak Kargo

Almanya Uçak Kargo

Almanya Uçak Kargo

Acil Uçak Kargo  , Almanya uçak kargo hizmeti sağlayan bir firma olarak Almanya’ya her türlü kargo gönderimini yapabilmektedir. Uçak kargo hizmetleri kapsamında en merak edilen konuların başında şüphesiz mikro ihracat konusu gelmektedir. Almanya hava kargo hizmetleri kapsamında mikro ihracatçıların önü açılmaktadır.

Bu durumda 300 kiloya ve toplamda 15.000 Euro değerine kadar olan gönderimler, mikro ihracat sınıfına girmektedir. Yapılan gönderimler neticesinde ülkemizin ihracat hacmi büyümekte ve ülkemize ciddi bir döviz girdisi sağlanmaktadır. Almanya havayolu taşımacılığı hizmeti almak isteyenler, Acil Uçak Kargo  ile çalışarak Almanya’ya en güvenilir şekilde gönderim sağlayabilmektedir.

Alanında Uzman Almanya Havayolu Kargo Firması

Almanya havayolu kargo firması olarak uzun yıllardan beri hizmetlerini sürdüren Acil Uçak Kargo  , alanında uzman bir kadroya sahiptir. Alanımızda uzman bir konumda olmamız, sizlere her daim kaliteli kargo gönderim imkânı sağlayacağımız anlamına gelmektedir.

Hava kargo taşımacılığına uygun bir şekilde paketlenen kargolarınız, uçak kargolar aracılığıyla belirlediğiniz bölgelere taşınmaktadır. MSDS belgesi bulunan kişiler firmamız aracılığıyla tehlikeli madde taşımacılığı yapabilme olanağına sahiptir. Sonuç olarak tehlikeli denilebilecek maddeler bile gerekli önlemlerin alınmasının ardından Almanya’ya aktarılabilmektedir. Elbette Almanya tehlikeli madde taşımacılığı hizmetimizde, tarafımıza farklı belgeler sağlanmalıdır.

Bu belgelerin eksiksiz bir şekilde tarafımıza sağlanması, verilen hizmette problem çıkma ihtimalini de düşürmektedir. Müşterilerimiz, Almanya hava kargo hizmetlerimizin hiçbirisinde firmamız kaynaklı bir sorunla karşılaşmamaktadır. Kısacası firmamızın ana hedefi, bütün hizmetlerde öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Almanya Havayolu Taşımacılık Fiyatları Ne Kadar?

Almanya uluslararası uçak kargo fiyatları, taşınacak olan kargonun; cinsine, kapladığı alana, büyüklüğüne ve Almanya’nın hangi bölgesine gönderileceğine bakılarak belirlenmektedir. Acil Uçak Kargo  ise uygun Almanya uçak kargo fiyatları ile dilediğiniz kargonun gönderim görevini üstlenmektedir.

Havayolu taşımacılığı yapan firmalar, birbirinden farklı fiyat tarifeleri ile bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Acil Uçak Kargo  da hizmetin sağlanabilmesi adına gereken bütün belgelere ve yeterliliğe sahip bir firma olarak uygun fiyatlar üzerinden Almanya uluslararası kargo hizmeti vermektedir.

Gönderimi yapılacak kargoların mikro ihracat kapsamında gönderilip gönderilmeyeceği fiyat tarifelerini kesin şekilde etkilemektedir. Dolayısıyla net Almanya hava kargo fiyatı bilgisi için tarafımızla iletişime geçmenizin önemi büyüktür.

Profesyonel Almanya Uluslararası Uçak Kargo Hizmetleri

  • ‘Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) Nedir?’
  • ETGB’nin açılımı elektronik ticaret gümrük beyannamesidir. Elektronik ticaret gümrük beyannamesi, basılı bir belge olmamakla beraber elektronik ortamlarda düzenleme yapılması söz konusu olan bir belgedir. Elektronik ticaret gümrük beyannamesi bu anlamda temelinde havayolu, denizyolu, karayolu ya da hızlı kargo ile gönderilen veya alınan eşyaların gümrükten geçirilmesi sürecinde kullanılan ve süreci hızlandırmak adına tüm bürokrasinin dijital ortamda gerçekleştirildiği bir yapıdır.
  • Acil Uçak Kargo ; devlet tarafından onaylanmış, bütün yetkinliğe sahip bir firmadır.
  • Uçak kargo hizmetleri, bütün yönetmeliklere uygun bir şekilde yürütülmektedir.
  • Almanya havayolu taşımacılık hizmetlerimizin fiyatları her bütçeye uygun seviyededir.
  • Firmamız, tehlikeli madde taşımacılığı da dâhil olmak üzere her türlü taşımacılığı yapabilmektedir.
  • Kargo gönderimleri, çok kısa süreler içerisinde tamamlanmaktadır.
  • Acil Uçak Kargo mikro ihracatı kolaylaştırarak hem ülkemize hem de siz değerli müşterilerimizin cebine katkı sağlamaktadır.

Görülebileceği üzere bütün bu avantajlarımız, neden Almanya uçak kargo firmamızla çalışmanız gerektiğinin ispatı olarak değerlendirilmelidir.

Almanya Uçak Kargo ile Yurtdışı Mikro İhracatı

İhracatın her türlüsü Türkiye için önemlidir. Büyük küçük demeden her türlü ihracatın önünün açılması lazımdır. Almanya hava kargo firması olarak hizmetlerini sürdüren Acil Uçak Kargo  da mikro ihracatçının en çok tercih ettiği uçak kargo firmasıdır. Firmamız, ETGB gibi önemli belgelerin sağlanmasında sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Böylelikle yurtdışı mikro ihracat işleri aksamamakta ve mikro ihracatçıların yapacakları işten daha kazançlı çıkması sağlanmaktadır.

Mikro İhracat Nedir?

Türkiye’den yapılan brüt ağırlığı 300 kilogramdan az ve değeri katma değer vergisi (KDV) hariç 15.000 Euro’dan fazla olmayan ETGB ile yurt dışına ürün satışına verilen isimdir. Yalnızca bu şartları taşımakta olan ürünler mikro ihracat şeklinde gerçekleşebilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Emin İslamoğlu
Emin İslamoğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?