trende

Avusturya Uçak Kargo

Avusturya Uçak Kargo

Avusturya Uçak Kargo

Avusturya uçak kargo hizmetinden yararlanmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman Acil Uçak Kargo olmaktadır. Hava kargo firmamızın bu denli sık bir şekilde tercih edilmesinin belli başlı nedenleri vardır. Bu nedenlerden en önemlisi ise firmamızın işine gösterdiği önemdir. Çok titiz bir çalışmayla Avusturya hava kargo hizmeti veren firmamız, memnuniyetinizi sağlayacak kalitede kargo gönderimlerine imza atmaktadır.

Türkiye’den Avusturya’ya çok sayıda kargo gönderimi yapılmaktadır. Bu gönderimler için en güvenilir firma konumunda olan Acil Uçak Kargo ise size dilediğiniz kargo gönderim hizmetini sağlamaktadır. Güler yüzlü hizmet modelini benimseyen Avusturya havayolu kargo firmamız, memnuniyetiniz için hizmetlerindeki kaliteyi her geçen gün arttırmaktadır.

Profesyonel Hizmet Veren Avusturya Havayolu Kargo Firması

Hizmet sektörü içerisinde işinin ehli olan firmalarla çalışmanız gereklidir. Havayolu kargo hizmetlerinde de bu gereklilik bulunmaktadır. Acil Uçak Kargo, uzun süreden beri uçak kargo hizmeti sağlayan bir firma olduğundan dolayı, deneyim ve profesyonellik bakımından beklentileri karşılamaktadır.

Avusturya havayolu kargo firması araştırması yapanlar, en avantajlı fiyatların ve hizmetlerin firmamızda bulunduğunu göreceklerdir. Hizmet kapsamında her nevi kargo gönderiminin yapılabilmesi mümkündür. Avusturya tehlikeli madde taşımacılığı için de gereken izinlere sahip olan Acil Uçak Kargo tedbiri elden bırakmadan Türkiye’den Avusturya’ya uçak kargo araçlarımız ile gönderim yapmaktadır.

Firmamız, Avusturya uluslararası kargo ihtiyaçlarının tümünde büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Özverimiz, son derece verimli kargo aktarımı yapmamızın en büyük destekçisidir.

Avusturya Havayolu Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Avusturya uçak kargo gönderimlerinin nasıl yapıldığı sıkça merak edilen bir konu hâline gelmiştir. Acil Uçak Kargo  ise şeffaf hizmet anlayışını benimsediğinden müşterilerinin sorularını anında cevaplandırmaktadır. Avusturya havayolu taşımacılığı;

  • Tarafımızla iletişime geçilmesiyle başlamaktadır.
  • İletişime geçilmesinin ardından kargo gönderimlerinizin teknik özellikleri öğrenilmektedir.
  • Ürünlerinizin Avusturya’ya aktarımı için gün ve saat belirlenmektedir.
  • Kargolarınızı teslim alan firmamız, uçak kargo araçlarına kargolarınızı yerleştirmektedir.
  • Belirlenen gün ve saat içerisinde uçak kargo araçlarımız, Avusturya’ya uçuşunu gerçekleştirerek aktarımı sağlamaktadır.

Bu yol haritası hemen hemen bütün kargolar için geçerlidir. Avusturya mikro ihracat işleri işin ise ayrıca birtakım belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu belgelerin tarafımıza sağlanmasıyla birlikte mikro ihracat işleriniz de sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Avusturya Hava Kargo İçin Gereken Belgeler

Avusturya hava kargo için gereken bütün yetkinliğe ve belgelere sahip olan firmamız, herkes tarafından tercih edilen sayılı uçak kargo firmalarındandır. Uçak kargo firması denince akla ilk gelen firma, şüphesiz ki Acil Uçak Kargo firmasıdır. Bunun nedeni de uzun yıllardan beri deneyimimiz ve kalitemizle sektörde hizmet vermemizdir. Avusturya uçak kargo hizmetleri kapsamında; mikro ihracat ve MSDS belgelerine sahip olan müşterilerimiz firmamızın üstün hizmetleri sayesinde Avusturya’ya gönderim yapabilmektedir.

‘Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) Nedir?’

ETGB’nin açılımı elektronik ticaret gümrük beyannamesidir. Elektronik ticaret gümrük beyannamesi, basılı bir belge olmamakla beraber elektronik ortamlarda düzenleme yapılması söz konusu olan bir belgedir. Elektronik ticaret gümrük beyannamesi bu anlamda temelinde havayolu, denizyolu, karayolu ya da hızlı kargo ile gönderilen veya alınan eşyaların gümrükten geçirilmesi sürecinde kullanılan ve süreci hızlandırmak adına tüm bürokrasinin dijital ortamda gerçekleştirildiği bir yapıdır.

 Avusturya Uluslararası Kargo Ücretleri

Avusturya uluslararası kargo ücretleri, tercih edilecek şirketten şirkete göre değişebilmektedir. Şirketler arasında Avusturya uçak kargo ücretleri değişiminin görülmesi son derece normaldir. Firmamız ise kaliteli hizmetleri ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Her kargoyu kendi özelinde değerlendiren firmamız; kargonun boyutuna, ağırlığına ve türüne göre sınıflandırma yapmaktadır.

Bu faktörlere bağlı olarak sizin için en uygun Avusturya hava kargo fiyatı talep eden firmamız, bu hizmetlerin tümünde memnuniyet durumunda kalmanız için elinden geleni yapmaktadır. Bütün bu avantajlarımız da Avusturya uluslararası hava kargo taleplerinizde bizimle çalışmanız gerekliliğini bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Mikro İhracat Nedir?

Türkiye’den yapılan brüt ağırlığı 300 kilogramdan az ve değeri katma değer vergisi (KDV) hariç 15.000 Euro’dan fazla olmayan ETGB ile yurt dışına ürün satışına verilen isimdir. Yalnızca bu şartları taşımakta olan ürünler mikro ihracat şeklinde gerçekleşebilir.

Mikro İhracat ile Geleneksel İhracatın Farkı Nedir?

Geleneksel ihracat olarak tanımlanan ihracatlardan farklı olarak mikro ihracat kısa adıyla bilinen Hızlı Kargo Taşımacılığı Yoluyla yapılan ihracat işlemleri ETGB Beyanı ile gerçekleştirilmektedir. Firmamızın söz konusu yetki belgesi kapsamında taşıyıp gümrüklediği ihracat işlemlerinde, 07.10.2009 tarih ve 27369 sayılı R.G. ’de yayımlanan 2009/15481 sayılı Kararın 127 maddesi hükmüne istinaden Gümrük Müşavirliği hizmet ücreti tahsil edilmemektedir.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Emin İslamoğlu
Emin İslamoğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?