Katar Uçak Kargo

Katar Uçak Kargo

Katar Uçak Kargo

Ecs Express uluslaraarası taşımacılık ve dış ticaret Katar hava kargo sınırsız hizmet seçenekleri ile tüm müşterilerine çözümler sunmaktadır. İstanbul merkez ofisimiz ve dünya da 200’ün üzerinde geniş acente ağımız ile müşterilerimize lojistik destek vermekteyiz. Ecs Express Katar Hava Kargo kapsamı içerisin de yer alan tüm hizmetleri sunarken minimum kargolarda dahi ciddi fiyat avantajı sağlamaktadır.

Hava Kargo Taşımacılığı :

Kısaca bir eşyanın çok uzak ülkelere en hızlı şekil de gönderilmesine hava kargo taşımacılığı demekteyiz. Diğer bir adıyla Katar Hava kargo son yıllarda artan bir grafik çizmektedir. Havayolu taşımacılığı sektörün % 10 a yakın pazar payına sahiptir.

Hava Kargo Önemi :

1) Kargoların yüksek hızda taşınması ve teslim süresinin kısa olması 2 ) Uluslararası doğrudan iletişim kurulması ve bir takım olumsuzluklardan en az şekilde etkilenmesi 3 ) Küçük kapasitedeki eşyaların sevkiyatında en uygun taşıma aracı olması 4 ) Dünya genelinde çok yaygın havaalanlarının olması 5 ) Kargoların yülksek emniyet ve güvenle ulaştırılması 6 ) Kargoların yüklenmesinde gösterilen özen 7 ) Alternatif taşıma türlerine göre sigorta maliyetlerinin daha az olması başlıca önemli sebepleridir.

Hava Kargo :

Tercih sebeplerin den bahsedecek olursak bozulabilir kargoların ( Balık, sebze, meyve, çiçek vb ) gibi kargoların ülkeler arası mesafeleri en kısa zamanda ulaşmasında imkan sağlamasıdır. Bu sayede özel önem gösterimesi ve taşınması gereken kargo cinsleri Katar hava kargo ile hızlıca sevk edilmektedir ve alıcısına ulaştırılmaktadır. Hava Kargo da bu ve benzeri kargoların taşınması,

Diğer sebeplerinden sırayla bahsetmemizde fayda vardır. 1 ) Ağır eloktronik kayba yol açacak acil kargo ( Motorlar, jeneratörler, enerji ekipmanları, makina parçaları vb.) için en hızlı ve etkili ulaşım aracıdır. 2 ) Çarpmayave sarsıntıya bağlı zarar görecek kassas kargoların ( elektronik ve optik cihazları vb. ) gibi kargoların zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmasıdır. 3 ) Güncelliklerini koruduğu sürece ticari değere sahip olduğu düşünülen ( gazate, haber fotoğrafları, dergi, film vb. ) eşyaların çok hızlı şekilde ulaşmasına imkan sağlar.

Ecs Express uluslararası taşımacılık hava ve uçak kargo hizmetleri ile kargolarınızın cinsi ve niteliği ne olursa olsun alternatif taşıma ve fiyat seçeneklerimiz ile gücünüze güç katmaktayız.

Katar Hava Kargo ile Evrak Gönderme :

Ecs Express uluslararası taşımacılık dünya genelinde kapıdan kapıya teslim evrak taşımacılığı yapmaktadır. Bu hizmetleri dünya genelinde geniş acente ağını kurmuş, hizmet kalitesine inandığımız hava yolu ve partnerleri ile yapmaktayız. Uluslararası arenada kendisini ispatlamış bu hava yollarıyla yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde, evrakların uçak kargo’su ile çok uzak mesafelere hızlı ve ekonomik fiyata taşınmasında iş ortaklarımıza lojistik destek vermekteyiz.

 

Türkiye’den dünyanın her hangi bir ülkesine ve Katar kurumsal veya bireysel olarak ticaret yapan iş ortaklarımızın şirket içi yazışmalar, ihale dosyaları, fatura, teminat mektubu, davetiye, hava ve liman konşimento vb. gibi gönderileri alıcısına acil olarak ulaştırma zorunluluğu vardır. Bu durumda en hızlı ve güvenli ulaşım aracı olan hava kargo tercih edilmelidir. Ecs Express Katar Hava Kargo Evrak Gönderme hizmetini en uygun fiyata sunan firmalar arasındadır. Hizmetlerimiz içerisinde dünyanın her hangi bir ülkesin den Türkiye’ye bu kapsam içerisinde yer alan evrak ve dökümanlarınızı getirebilir ve güvenli hizmet alabilirsiniz.

Katar Doküman Gönderimi :

Evrak ve döküman gönderilerin de çok basit prosedürler uygulanmaktadır. Türkiye’den evrak çıkışların da ve Katar ulaşmasında her hangi bir zorlukla karşılaşılmamaktadır. Evrakların yurtdışı çıkış işlemlerin de Air Waybill ( Hava Konşimento ) düzenlenmektedir. Konşimento’ya gönderen ve alıcı bilgilerinin yanında içerik belirterek hava kargo’su ile çıkış sağlanmaktadır. Katar zamnında teslimat pılabilmesi için alıcı bilgilerinin eksiksiz ve hatasız olması gerekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Emin İslamoğlu
Emin İslamoğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?